• +90 312 310 20 60 / 312 310 60 51
  • [javascript protected email address]

İBRAHİM ÖZDEN

 

1987 yılında Ankara’da doğdu. İlk ve ortaokulu Etlik İbn-İ Sina İlköğretim Okulu’nda tamamlayarak, Yenimahalle Yahya Kemal Beyatlı Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini ise Başkent Üniversitesi Spor Bilimleri bölümünde yaptı. Vatani görevini 2013 yılında Kıbrıs-Lefkoşa’da 351. Kısa dönem olarak yerine getirdi. Siyasal ve sosyal hayatta genç yaşta aktif rol üstlenenerek eğitimden spora, sanattan kültüre kadar birçok sosyal sorumluluk projesinde aktif olarak yer aldı. Yardıma ihtiyacı olan öğrenci ve okullar için yapmış olduğu ”Kardeş Okul Projesi “ ile Şehit aileleri ve Gazi’ler için yapmış olduğu “kardeş aile” projesi basında geniş yer aldı . Hala Eğitime Destek Platformu Kahramankazan Platform Başkanı, Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu danışma kurulu üyeliği,Türkiye kızak federasyonu yüksek onur ve istişare kurulu üyeliği ile 15 Temmuz Gazi̇ Şehit ve Müntesipleri Derneği̇ Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütüyor. Öğrencilik yıllarından beri AK Parti teşkilatlarında görev yapan Özden AK Parti Kahramankazan İlçe Başkanlığına en genç yönetim kurulu üyesi olarak seçildi. Sırasıyla, AK Parti Kahramankazan İlçe Başkanlığı Tanıtım ve Medyadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı ile 7 Haziran ve 11 Kasım Genel Seçimleri Cumhurbaşkanlığı Seçimleri referandumlarda SKM Başkan yardımcısı ve 31 Mart 2019 yerel secimlerinde Ak Parti Kahramankazan SKM Başkanı görevlerini üstlendi. Ayrıca Kahramankazan Belediyesi Genel Koordinatörlüğü ve imamhatip okulları platformu kahramankazan platform başkanlıgı Türkiye Kano Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yerine getirdi.

27. Dönem Ak Parti Ankara 2. Bölgeden Milletvekili Aday Adayı olan İbrahim Özden Keçiören’de ikamet etmekte olup Çamlıdere nufusuna kayıtlıdır. Özden’in eşi Kızılcahamamlı, annesi ise Kahramankazanlıdır.

İngilizce bilen İbrahim Özden Başkent Üniversitesi “halkla ilişkiler ve tanıtım” bölümünde yüksek lisans eğitimine devam etmekte olup aynı zamanda Anadolu üniversitesi “Adalet Bölümü” öğrencisidir

Evli bir kız çocuk babasıdır.

SPONSORLARIMIZ

manset_alo145_yeni

DUaQCI-XkAAI_9T

3WTURK CMS v7.0